Teostame väiksemaid kui ka suuremaid ning tööstuslikke liivapritsitöid nii Tallinnas, Harjumaal kui ka vajadusel üle Eesti.

Eripuhastustööd liivapritsiga on sobilikud erinevate materjalide nagu metall, puit, kivi, betoon, klaas, plastik jm. puhastamiseks erinevatest kattematerjalidest või pinnaviimistlusest. Sõltuvalt konstruktsiooni või objekti tüübist, suurusest ning asukohast kasutame kuiv- või märgliivapritsi.

Meil on tipptasemel liivapritsiseadmed, mis on efektiivsed ning säästlikud. Meie meeskond on kursis kõigi liivapritsi tehnoloogiate ja tehnikatega, tagamaks, et saaksime pakkuda oma klientidele võimalikult kiiret ja kvaliteetset tööd võimalikult hea hinnaga.

Omades erinevaid liivapritsiseadmeid ning pikaaegseid kogemusi, suudame pakkuda liivapritsiteenust erinevatele vajaduste ning valdkondade jaoks.

Meil on liivapritsitööde kogemused ning pakume teenust:

  • Tööstuslikud liivapritsitööd (erinevad konstruktsioonid, konteinerid, sõidukid, rasketehnika jm. eriseadmed)
  • Arhitektuursed liivapritsitööd (fassaadide puhastamine, krohvi eemaldamine, põrandate puhastamine)
  • Graffiti eemaldamine erinevatelt objektidelt
  • Tulekahjust tingitud mustuse eemaldamine
  • Laevad (vana värvi ja rooste eemaldamine)
  • Rooste ja muu oksüdatsiooni eemaldamine detailidelt

Soe või külm survepesu

Pakume lisaks veel ka sooja või külma survepesu. Survepesu sobib määrdunud pindade süvapuhastamiseks või pindade lõplikuks puhastamiseks peale liivapritsitöid, eemaldades tolmu ning kõik lahtised osakesed, jättes ideaalselt puhta pinna.

Küsi pakkumist

Liivapritsitööd Tallinnas ning Harjumaal. Vajadusel ka üle kogu Eesti.

 +372 5304 7021

info@a1-quality.ee